XXXI CURSA POPULAR DE POLINYA 2018


Relaciˇ de participants
 
Dorsal I.I. Cognoms Nom Categoria Cursa Club
C347 ABANTE PALOMAR XAVI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C536 ABELLAN SANS MARTA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M RUN4FUN
C404 ABRIL CENTENO ISABEL VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C396 ACEVEDO FERNANDEZ JOSE MANUEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING PARC
C263 AD┴N LEËN JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C233 ADAN MIRË XAVIER VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M FORTY RUNNERS
C665 AGUADO GARCIA CARLOS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M FIT GYM TONA
C624 AGUILAR CABEZA POL INFANTIL MASCUL═ CURSA INFANTIL 1300 M BALONMANO POLINYA
C601 AGUILAR SAORIN SANTI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M
C101 AGUZA MARTIN FRANCISCA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C613 ALARCON VAZQUEZ ERIC ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C76 ALBA SERGIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C580 ALBACETE RODRIGUEZ RUBEN S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C585 ALBERT PLANELL LAIA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M TRINXAVAMBES
C679 ALCAIDE CRUZ DANI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C410 ALC└RAZ GËMEZ JOAN TOMAS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C181 ALMAZ┴N RODR═GUEZ EDUARDO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C561 ALMIĐANA MORALES LUCA S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M ESCOLA ESPORTIVA CERRR IGUALADA
C376 ALONSO ALONSO JUAN FELIX MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C203 ALONSO MARTIN JOSE VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C428 ALVAREZ AUGE DANI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB NATACIO SABADELL
C378 ALVAREZ P╔REZ JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CODS
C300 ANCHUELA HERRERO LAIA INFANTIL FEMEN═ CURSA INFANTIL 1300 M CORREDORS POLINY└
C231 ANDREU LORENTE LAURA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M FORTY RUNNERS
C19 ANGUS DOMINGO JUAN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C587 ARCOS JEREZ PERE S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C535 ARDERIU GARCIA CARLA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C435 ARESTE BERDEJO CAROLINA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CE MEDITERANI
C60 AR╔VALO QUISHPE ANITA LEIVIS S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C566 ARIZA RUIZ TONY S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M SAMARIA
C269 ARJONA SOLEY JOSE JESUS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C265 ARNALDO GARCIA MIGUEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB BOXA SABADELL
C302 ARRIBAS DOMINGUEZ ALBERTO MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M SRD ATHLETICS
C730 ARROYO CLEMENTE ADRI┴N S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C678 ARROYO NAVARRO MANUEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C430 ATIENZA MARTINEZ ANTONIO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIG═A
C230 ATSUARA MATEO CARLOS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C595 AVECILLA CORTES JOSE ANTONIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C576 AVILES RUIZ RAFAELA MASTER FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M
C442 AYALA S┴NCHEZ GEMMA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M DIMARTS D┤URGELL
C262 AYAS LINDE MIGUEL ┴NGEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS.CAT
C577 AYLLON AVILES FELIPE ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M
C578 AYLLON AVILES MARINA CADET FEMEN═ CURSA CADET 2200 M
C191 AYLLON VALLEJO DANIEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C192 AYLLON VALLEJO RICARDO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C547 AZORIN ORTUĐO MARIA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C297 BAHAMONDE ADOLFO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATL╚TIC PALAU
C286 BALCELLS MORELL ORLANDO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C666 BANOU BANOU KONSTANTINA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C706 BAQUEDANO SANCHEZ GERMAN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C729 BARATA VILLAR AITOR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C639 BARBOSA VIDAL PABLO GOAR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M ULTRAJAM
C148 BARNILS CASTANY XAVIER VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M C.E. TRANKILS
C387 BARRIOS CANTERO JAVIER S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C53 BASCËN PINTO PACO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M +EPICTEAM
C56 BASCËN SOLANA MAR ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M +EPICTEAM
C645 BATALLA MARTIN JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C156 BEDOYA VALIDO DAVID VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M +EPICTEAM
C80 BELLART SALMERON JORDI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M NOESTAMOSTANMAL#
C81 BELLART SORRIBES JOAN MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C636 BELLIDO REBOLLAR JOSE MARIA VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M C.A.MOLLET
C160 BELMONTE ARJONA DAVID VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M +EPICTEAM
C162 BELMONTE GONZALEZ ERIC ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M +EPICTEAM
C513 BELTRAN ARENAS FRANCISCO JAVIER S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C556 BENAVENTE JIMENEZ M. ANGELS VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETISME NOU BARRIS
C245 BENITO RAMIREZ ALBERTO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M UNIT4 ACTIVATE
C464 BERENGUER MORËN ALEJANDRO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C594 BERNABEU MARTINEZ DAVID VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C14 BERNAT MELERO JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M WE LOVE MOUNTAIN POLINY└
C344 BERRUEZO TENAS ISAAC S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C332 BERRUEZO YELAMOS JOSE ANTONIO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M A4ELKM
C738 BERTRAN AGUILAR ĎSCAR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC CASTELLAR
C735 BERTRAN REYES MART═ ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M CLUB NATACIO SABADELL
C677 BIEITO LOPEZ MARTA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CLUB NATACIO-CICLES MORENITO
C451 BLANCO MILL┴N JAVIER VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C44 BLASCO PLANESAS JORDI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C533 BLAZQUEZ JAVIER VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C199 BOFILL VISELLACH JOAN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M C.E.I┤MPOSSIBLE365
C322 BOLEA MORENO ALEX CADET MASCUL═ CURSA CADET 2200 M CROSSBOX POLINYA
C321 BOLEA MORENO PAU ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M TAEKWONDO SEUL
C320 BOLEA SENTIS JOSEP VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C454 BOLIVAR RODRIGUEZ JONATAN S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C212 BONAMICH CALVET EVA MASTER FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C144 BONILLA DE LA VEGA JOSE ENRIQUE VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C486 BONILLA DE LA VEGA PEDRO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C607 BONILLA GONZ┴LEZ JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIG═A
C284 BOROBIA BELSU╔ JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C709 BORREGO SUBIRADA GUILLEM ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C491 BOSCH OLIVA MARC S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUN4FUN
C621 BOTANCH Y╔LAMOS XAVIER MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M 100X4 RUNNERS
C714 BRAO FERNANDEZ JAVI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB NATACIO SABADELL
C15 BRAVO GARCIA ESTHER S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M WE LOVE MOUNTAIN POLINYA
C34 BRONCANO PERIAĐEZ SILVIA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C629 BRUCH RODRIGUEZ RAMON VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC PALAU
C186 BUENAĐO GARC═A CRISTINA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M LAS IB╔RICAS RUNNING TEAM
C588 BUENDIA GARCIA ANTONIO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C646 BUENO BOHORQUEZ ERIC ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M ESCOLA D┤ATLETISME I TRIATLË CERDANYOLA
C179 BULLËN GËMEZ JUSTO MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C734 BUSSO FELIP CARME VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C479 CABALLERO JOSE S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C69 CABALLERO LOPEZ MARIANO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C562 CABEZAS GËMEZ SERGIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C497 CABRERA DIDAC S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C673 CAICEDO LAURA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C373 CALIXTO NEREA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C715 CALPENA RUIZ AARON ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M
C219 CALVO BERM┌DEZ YAIZA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M RUN4US
C218 CALVO LILLO ERNESTO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUN4US
C516 CAMBRA LUIS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CESQV
C500 CAMPOS FERNANDEZ ARANTXA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M MASQUES SANT ANDREU
C459 CAMPOS HERRADOR NEREA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M
C475 CANADELL ROYO DOLORS VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC PALAU
C470 CANALS GIMENEZ MARC S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M BEER RUNNERS BARCELONA
C593 CANDËN GRIMALDI ANTONIO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C657 CANO MARC S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C417 CANO OJEDA ISMAEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNERS MONTMELO
C418 CAPARRËS MARTINEZ ROSA MASTER FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C20 CAPILLA PALACIOS TONI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M DIRECTO TRAIL
C273 CAPILLA VERGARA FRANCISCO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIG═A
C39 CAPILLA VERGARA JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIG═A
C236 CAPILLA VERGARA MANUEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C490 CARABALLO CARRANZA CARLI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M SIN CHANCLAS Y A LO LOCO
C261 CARRERAS OSCAR S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C488 CARVAJAL SANCHEZ IVAN S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M DIMARTS D┤URGELL
C9 CASAJUANA COSTA ARI S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M +EPICTEAM
C444 CASSI GIMENO JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING V═GIA
C137 CASTAĐO DIAZ PEP S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C251 CASTELLANO CARRASCO CARLOS S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB TRIATLO SABADELL
C23 CASTELLANO PORTERO ANTONIO JES┌S S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M UP RUNNING ALMERIA
C57 CASTILLA ABEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C66 CASTILLA GAMERO TONI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C32 CASTILLA PRATS MARCO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C292 CASTILLEJO PRIETO SUSANA INFANTIL FEMEN═ CURSA INFANTIL 1300 M INDEPENDENT
C456 CASTILLO ESPAĐA ANGELA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C283 CASTRO FERNANDEZ TONET VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M NOESTAMOSTANMAL#
C280 CASTRO GARCIA ALEIX ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M NOESTAMOSTANMAL#
C281 CASTRO GARCIA ARNAU CADET MASCUL═ CURSA CADET 2200 M NOESTAMOSTANMAL#
C482 CASTRO VALHONDO RICARD S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C204 CATALA PERE VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C555 CAZALLA CAZALLA MARIA CARMEN VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC PALAU
C660 CAZORLA QUIROGA OSCAR S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C90 CENTENO LOPEZ OSCAR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C436 CENTENO RAMOS FERNANDO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C104 CESPEDES LACA MARTIN MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M AMOQUE???
C304 CHAMORRO CARRILLO JUAN CARLOS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M GRUP ATL╚TIC TMB
C201 CHIMBO DANIEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C51 CINCA LLORD╔S FRANCESC MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M KM+KM
C642 COLL CARRERAS IRENE S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C543 COLLIGNON MARC S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C392 COLOM SANCHEZ SANDRA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC PALAU
C653 COMAS SABADELL MIQUEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C141 CORONADO NICOL┴S FRANCISCO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C699 CORPAS BUJER EMMA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C640 CORRAL MARIĐO SERGIO INFANTIL MASCUL═ CURSA INFANTIL 1300 M BALONMANO POLINYA
C517 COSTA MIGUEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C712 COTADO VAZQUEZ ASIER ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M BALONMANO POLINYA
C493 COZAR RAUL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C221 CREMADES FERRE MARC JUVENIL MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C616 CRIVILLERS GALOBARDAS DAVID S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M TRAINING TRAIL TEAM
C371 CUBILLO URSULA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C338 CUENCA MOSQUEDA JAIME S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C43 CUESTA HORTELANO CRISTINA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M
C589 CUSCO RAMENTOL IĐAKI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M SI NO FOS
C553 DE GONZALO CALVO DAVID S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C96 DE LA CRUZ ROLDAN DAVID VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C445 DE LA VIUDA CARRASCAL SUSANNA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIG═A
C575 DEL ESTAL REBOLLAL BUFALO CARLOS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M W3TRIBCN
C319 DEL PINO LOLA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C318 DEL PINO SANTIAGO MANUEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M DIMARTS D┤URGELL
C154 DIAZ FERNANDEZ JOANA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C407 DIAZ TENORIO JAVIER VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C89 D═AZ-GONZ┴LEZ MAT╔S F. JAVIER VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C42 DI╔GUEZ RODR═GUEZ LAURA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C674 DIEZ ANA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C202 DOM═NGUEZ JOAN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C36 DOM═NGUEZ MONTERO ANTONIO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M
C184 DOM═NGUEZ MONTIEL CRISTËBAL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC CALDERI
C686 DRAGON LOZANO ADRI└ ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C603 DURO ALVAREZ CARLOS S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C711 ENRIQUEZ EXPOSITO MIGUEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C10 ESCRIBANO CASAJUANA YERAY ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M +EPICTEAM
C8 ESCRIBANO JALDO JOSE ANTONIO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M +EPICTEAM
C239 ESCUDERO RUIZ MARC VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C652 ESPADA GUIJOSA MANUEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C698 ESPINOSA CAETANO PABLO ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C393 ESTEBAN LOPEZ JOAQUIN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC PALAU
C641 ETCHEHANDY GIULIANO LUCIANO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C226 EXPËSITO FERR╔ DANI JUVENIL MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C220 EXPOSITO FERRE JULIAN S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C167 EXPËSITO JURADO DELFI VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C258 FABRA BALSELLS JAUME VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M
C691 FARGAS ROCA IGNASI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C731 FELIX CUESTA CLAUDIA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M
C672 FERMIN MARIA CARMEN VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C163 FERNANDEZ DE LEËN MARITZA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M
C523 FERN┴NDEZ EGEA DAVID S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M TRIARMY BIKE OCASION
C600 FERNANDEZ GAMARRA LUIS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C514 FERNANDEZ GOMEZ ANTONIO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M Y DESPUES VERMUT
C732 FERNANDEZ GOMEZ MARISOL VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C484 FERNANDEZ NAVARRO JUAN JOSE VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M BEER RUNNERS BARCELONA
C395 FERNANDEZ ROBLEDO JOSEP MANEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M PENANO┤S TEAM ON TOUR
C550 FERN┴NDEZ S┴NCHEZ ANTONIO MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C143 FERN┴NDEZ TENA TORCUATO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C187 FERR╔ CRIADO └NGELS S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M LAS IB╔RICAS RUNNING TEAM
C362 FERR╔ MART═NEZ EMILIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M AUTO FERR╔ 78
C505 FIGUEIRAS PLAZA ESPARTACO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C584 FLORENZA POL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M TRINXAVAMBES
C667 FLORENZA FERRER SILVER S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C483 FLORES MONTAĐO PEDRO ENRIQUE VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING PARC
C111 FONSECA GALLARDO MANEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M DESASTRE EN ANOETA
C180 FRANCO FILLOT GABRIEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C519 FRANCO P╔REZ JOAN ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C669 FREIXANET MIQUEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS.CAT
C703 FUENTE MUNTANE JOSEP VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M MASQUEFA TRAIL
C74 FUENTES LOPEZ JOS╔ LUIS S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C658 GALAN JIMENEZ JAVI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M FIT GYM TONA
C369 GARCESO GALLEGO MONTSERRAT VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC PALAU
C7 GARCIA AMOR MARTIN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C121 GARCIA CASARES JOS╔ MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C282 GARCIA CORDOBA MARIA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M NOESTAMOSTANMAL#
C151 GARCIA ESTEPA JOAN CARLES VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M DRUB═
C359 GARC═A JIM╔NEZ FRANCISCO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M VINS DEL TROS
C693 GARCIA MARTINEZ FRANCISCO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C740 GARCIA NAJERA JUAN ALBERTO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C508 GARCIA SALAS JOSE MARIA VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C99 GARCIA SEGURA FERNANDO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C518 GARCIA TOMAS JOSEP VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C248 GARCIA ZARAGOZA TOMAS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M
C21 GARZON LANDABASO JOSE LUIS S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M I RUN WITH LEIVA
C696 GIL GALLEGO EDGAR S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C682 GIL MOREY GEN═S INFANTIL MASCUL═ CURSA INFANTIL 1300 M INDEPENDENT
C683 GIL MOREY SERGI ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M BALONMANO POLINYA
C622 GILI ABELLO SILVIA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CROSSBOX POLINYA
C346 GOMEZ ALEX VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C345 GOMEZ JESS S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C71 GOMEZ CASTILLA ELISABETH S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M
C531 GOMEZ LLEONART BIEL ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M JAS
C530 GOMEZ LLEONART JOAN ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M JAS
C38 GËMEZ LUNA MANUEL JESUS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C214 GËMEZ PARDO VICENTE VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M FRIKYRUNNERS
C310 GONZALEZ ROSA MARIA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M A4ELKM
C149 GONZ┴LEZ BAREA NIEVES VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C18 GONZ┴LEZ GARRIDO DAMI┴N S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M WE LOVE MOUNTAIN POLINY└
C671 GONZALEZ GINO VICTOR S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M U.A. BARBERA
C375 GONZ┴LEZ MART═NEZ MARGARITA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M BEER RUNNERS BARCELONA
C252 GONZ┴LEZ REINA JAUME JUVENIL MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C521 GONZ┴LEZ RIOS FRANCISCO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M
C625 GONZALEZ RUIZ XAVIER VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C161 GONZALEZ SUAREZ LAURA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M +EPICTEAM
C352 GORDILLO CABELLO JAVIER S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB TRIATLË PARETS
C110 GORRIN JUAN S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M NEXIA
C33 GRACIA BRINQUIS ELISABET S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C574 GRACIA HERNANDEZ JESUS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M AMOQUE???
C710 GRATACËS GAYOL└ XAVI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATL╚TIC AMER
C305 GRAU CASTILLO MIREIA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C655 GRAU DAVI LLORENă MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M C.E LLLORENăA
C243 GUERRERO ENCARNADO EMILIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C697 GUERRERO SANCHEZ IVANA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C487 GUERRERO VILLAR HUGO ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C108 GUTI╔RREZ BENITO BRUNO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M NEXIA
C54 GUTI╔RREZ P╔REZ LAURA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C45 GUTI╔RREZ PIN ALEJANDRO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C83 GUZGA TUDOREL DANIEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CROSSBOX POLINYA
C326 HEREDIA MARTIN S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M FONDISTES STA PERPETUA
C473 HERN┴NDEZ QUINTANILLA JOSE ANTONIO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C224 HERRERO ANNA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M RUN4US
C538 HERRERO JOSE S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUN4FUN
C217 HERRERO REY DANIEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUN4US
C118 HINOJOSA GIM╔NEZ ËSCAR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C58 HURTADO FUENTES PACO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M +EPICTEAM
C65 HURTADO GONZALEZ ╚LIA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M +EPICTEAM
C64 HURTADO GONZALEZ MAR ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M +EPICTEAM
C174 IGLESIAS LLADO JUANA MARIA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M HERMES PEGASO
C105 ILLA LOPEZ MERC╚ S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C485 ISIDRO LIRIA ALBERT VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M XIPIRUN.CAT
C240 IZQUIERDO DURAN EMILIO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C571 IZQUIERDO MORA OSWALDO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M SAMARIA
C544 JACOBS JANNES S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C29 JAN╔ ARIZA MAR S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C27 JIMENEZ AREAN JUAN CARLOS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C438 JIMENEZ ATENCIA VERONICA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CE MEDITERANI
C47 JIM╔NEZ DELGADO NICANOR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M L┤AIRE
C295 JIM╔NEZ FERN┴NDEZ RAFA VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CHAKOTAN TEAM RUNNERS
C294 JIM╔NEZ FERN┴NDEZ RA┌L S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CHAKOTAN TEAM RUNNERS
C704 JIM╔NEZ GARC═A DAVID VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M DALTONS TEAM
C197 JIM╔NEZ LIETOR ISRAEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M +EPICTEAM
C196 JIM╔NEZ MARTINEZ NEREA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M +EPICTEAM
C633 JIM╔NEZ RODR═GUEZ JUAN ANTONIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C142 JIMENEZ SAEZ DIONISIO MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C307 JURADO CANTOS FRANCISCO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C268 KORDYUKOV MYKHAYLO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C467 KUZMIN VICTOR S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M
C413 LANAU RODR═GUEZ RUB╔N S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C349 LARROSA MADURGA MANU S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C291 LEAL ARIAS RAFA INFANTIL MASCUL═ CURSA INFANTIL 1300 M INDEPENDENT
C357 LINARES PONT GEMMA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C213 LLEONART GARC═A ESTHER VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C298 LLOPART COMPANYS RAUL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C315 LOBATO MENDOZA ABRAHAM S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C264 LËPEZ CABALLE DAVID VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RESTAURANTE RACO DE N┤HUMET
C114 LOPEZ FERNANDEZ VANESA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C198 LOPEZ GIL CARLOS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C411 LOPEZ LENGUAS ALEX S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C453 LËPEZ MART═NEZ ADRI└ S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C431 LËPEZ MART═NEZ MARC S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C135 LËPEZ MART═NEZ MARăAL MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M MAIMAKANSU
C532 LOPEZ ORTIZ JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C109 LOPEZ RODRIGUEZ JOSE MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C426 LOPEZ SANCHEZ MARTA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C611 LORENTE BLANCO ALBA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C134 LOU MARTINEZ TONI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C185 LOZANO BURGUEĐO XAVI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C94 LUARNA GARCIA DAVID S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M I RUN WITH LEIVA
C216 LUCAS GARCIA JUAN MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M FONDISTES BELLAVISTA
C367 LUCIANO POVEA LOURDES S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C368 LUCIANO POVEA RAMON S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C708 LUIS RUIZ RAMON S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C474 LUNA TIMËN MARIA JES┌S VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C366 MADRID HERNANDEZ NICOLAS S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M DIMENSION3
C452 MALLA NUALART N┌RIA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C583 MALLOL PERICH RICARDO MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS.CAT
C461 MANCHËN MEDINA FRAN ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M
C424 MAĐOSA ASENSIO RICARD S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C173 MANSILLA MAC═AS ALBERTO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C37 MARCO GARC═A SONIA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIG═A
C522 MARCO RODR═GUEZ IV┴N VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C713 MARCOS P╔REZ JAVIER CADET MASCUL═ CURSA CADET 2200 M INDEPENDENT
C276 MARINI FABIO MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M ORO DI NAPOLI
C525 MARISCAL VARGAS PACO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C195 MARISCAL VARGAS RAFAEL MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB CICLISTA POLINYA
C648 MARQUEZ CASAS ALBERTO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C649 MARTI HERNANDEZ JAVIER VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C327 MARTIN MIRIAM S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M FONDISTES STA PERPETUA
C446 MART═N PABLO ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C450 MARTIN FONTARNAU NIS MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M MORENO MARTIN
C510 MARTIN LOPEZ GONZALO JUVENIL MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C443 MART═N MAURI JOAN FRANCESC VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C509 MARTIN NAVARRO JUAN CARLOS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C635 MART═NEZ SANTI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C140 MARTINEZ ADAN ISMAEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C570 MARTINEZ ATROCHE MIRIAM JUVENIL FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M SAMARIA
C623 MARTINEZ CASTAĐO ARNAU ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M BALONMANO POLINYA
C299 MARTINEZ COLLELL ROBERT MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M PENYA APA ANEM-HI
C59 MART═NEZ CUENCA CARLOS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C84 MART═NEZ JUSTE H╔CTOR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M +EPICTEAM
C546 MARTINEZ NUĐEZ JOSE MARIA VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C86 MART═NEZ RODR═GUEZ ANDREA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M +EPICTEAM
C87 MART═NEZ RODR═GUEZ MARINA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M +EPICTEAM
C707 MARTINEZ RUIZ BEATRIZ VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C157 MART═NEZ SORIANO LUIS S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS.CAT
C610 MART═NEZ VALDERRABANO JOSE LUIS S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C499 MARTOS SANCHEZ SERGIO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M POLICIA LOCAL POLINYA
C372 MATALOBOS MATALOBOS ALBERT VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C437 MATEOS LËPEZ JUANJO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS.CAT
C287 MATEU DURAN SERGI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C661 MATLLO CREUS MARC S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C55 MATZ MAYOR FEDERICO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C432 MAURI MELENCHON JUAN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M HERMES PEGASO
C716 MEDINA ESPIN RAUL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C744 MEDINA TORRES MARITRINI S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M
C145 MELGUIZO RODRIGUEZ GABRIEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CROSSBOX POLINY└
C551 MENDEZ RINCON HECTOR S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RIOS RUNNING MANRESA
C668 MESTRE SALINAS LAIA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C496 MIMË PARDO ANNA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C526 MIRANDA RAMOS OSCAR S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C324 MOLINA AYALA KEVIN JUVENIL MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M ECUADOR CLUB DE ATLETISMO
C619 MOLINA REYES TERE VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M
C323 MOLINA SANTACRUZ LUI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M ECUADOR CLUB DE ATLETISMO
C115 MONGE CASTILLEJO JOS╔ MANUEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C79 MONTAĐA SANCHEZ DOMINGO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC PALAU
C374 MONTE CLARO CARLOS MANUEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M BEER RUNNERS BARCELONA
C210 MONTES BONAMICH CRISTINA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C741 MONZON═S ADAME ARNAU CADET MASCUL═ CURSA CADET 2200 M ESPORTIU PENED╚S
C117 MORALES SEMI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M G. E. P. S.
C120 MORENO ALVAREZ SEBASTIAN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C449 MORENO ALVAREZ VICTOR S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M MORENO MARTIN
C670 MORENO CANO ANTONIO FCO. S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C348 MORENO GARRIGA ALBERTO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C626 MORENO GOMEZ IVAN S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C627 MORENO GOMEZ JONATAN S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C52 MORENO MORALES JOS╔ LUIS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C328 MORENO ORDONEZ JOSE VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CHAKOTAN TEAM RUNNERS
C702 MORENO RUIZ MIGUEL ANGEL INFANTIL MASCUL═ CURSA INFANTIL 1300 M BALONMANO POLINYA
C333 MORENO SORIANO AROA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C351 MOYA LARA JORDI CADET MASCUL═ CURSA CADET 2200 M
C353 MOYA LARA MANEL INFANTIL MASCUL═ CURSA INFANTIL 1300 M
C350 MOYA SANCHEZ JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C650 MUĐIZ ZURITA RAMËN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M FONDISTES RUB═
C228 MUĐOZ CONDE JOS╔ FRANCISCO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M C.A.MOLLET
C26 MUĐOZ GALLEGO DIEGO MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M C.A ATLETESVNG
C25 MUĐOZ GALLEGO MANUEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M FRIKYRUNNERS
C227 MUĐOZ NIETO MARCOS INFANTIL MASCUL═ CURSA INFANTIL 1300 M C.A.MOLLET
C391 MUĐOZ PEĐA XAVI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M BTT LES FONTS
C659 MUĐOZ RODR═GUEZ MANOLO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C663 MURILLO VANE VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C542 NAVARRO BARBANCHO CRISTINA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C169 NAVARRO GALIANO JOSE MARIA VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C170 NAVARRO HERNANDEZ RUBEN JUVENIL MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C361 NAVARRO HOYOS MART═N ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M
C427 NAVARRO LËPEZ ARNAU S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M BACON&CHEESE
C552 NAVARRO MURILLO SARA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C545 NAVAS NAVAS GERM┴N VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C97 NISA RUBIO ANTONIO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C615 NOMDEDEU ARAGAY JOAN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATL╚TIC PALAU
C608 NUĐEZ ROBLES ALEJANDRO JUVENIL MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C420 O HANNAIDH MAC AOIDH IAIN MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS.CAT
C5 OBIOL ALVAREZ GERARD S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C548 OJEDA LOPEZ CELIA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C113 OJEDA RODRIGUEZ JAVIER VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C476 OLIVA PAUNERO RA┌L S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M ITRIATLETES SOLIDARIS
C569 OLIVARES LUPI┴ĐEZ MANEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M MONRUNNERS
C565 OLIVELLA PUJOL JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNERS ESPANYOL
C303 OLMEDO GARCIA RAUL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORRECATAGAFO
C631 ORDOĐEZ SOBRADO PEDRO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M NEXIA
C48 ORIA ASENSIO SERGIO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC PALAU
C676 ORTEGA JUANMA S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CAN MERCADER
C469 ORTEGA MANCHON GERARD CADET MASCUL═ CURSA CADET 2200 M INDEPENDENT
C209 ORTEGA SOLANO EVARISTO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C586 ORTIGOSA MARCOS SERGIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M
C155 ORTIGOSA REPISO FRANCISCO MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C681 ORTIZ MORENO MARINA ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M CLUB PAT═ POLINY└
C28 OSUNA JIMENEZ GREGORIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C92 OTERO AGUILERA JUAN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C93 OTERO DOMINGUEZ AINHOA INFANTIL FEMEN═ CURSA INFANTIL 1300 M BALONMANO POLINYA
C498 OUTUMURO ISABEL S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M BEER RUNNERS BARCELONA
C178 OYARCE VERA CESAR ANTONIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C377 PAJARES FERNANDEZ RAFAEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C2 PALMA CORBALAN PAULA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C742 PAREJO MACHO JOAQUIN MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M C.A.MOLLET
C288 PARERA HERMIDA ANGEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORRECATAGAFO
C422 PARRA SERGIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C718 PARRA SANCHEZ OSCAR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INSTALACIONES PARRA
C654 PASTOR GARC═A ARTUR S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C614 PECO MART═N CARLOS S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C554 PEDROSO GONZ┴LEZ JOS╔ MIGUEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M BEER RUNNERS BARCELONA
C630 PEICASAT RODRIGUEZ MONTSE VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC PALAU
C511 PEĐA AMIGO JOSE ANTONIO MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C463 PEĐA COLOMER V═CTOR S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C504 PEREZ CASTILLO PURIFICACIËN VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C480 PEREZ CORDON MIGUEL ANGEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC PALAU
C138 PEREZ DOMINGUEZ OSCAR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M DIRECTO TRAIL
C746 PEREZ LOPEZ LUC═A INFANTIL FEMEN═ CURSA INFANTIL 1300 M BALONMANO POLINYA
C343 PEREZ PUYOL SERGI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CAN TĎFUL RUNNERS
C107 PERIS DURAN SERGIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNERS MONTMELO
C24 PIĐA CASTET RAUL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M I RUN WITH LEIVA
C388 PINILLA ROMERO RAQUEL S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C433 PINTOR COCA V═CTOR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C462 PIQUER JORDI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CROSSBOX POLINYA
C628 PIQUER DESCALZO JUANJO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CROSSBOX POLINYA
C131 PIRIS ALBARRAL JOS╔ MANUEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C412 PLANELL JOS╔ LUIS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATL╚TIC CALDERI
C249 PLANELLAS BACHS TERESA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M
C177 PLAZA CARRASCO JOSE LUIS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C471 PONS CORUJO YERAY ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M +EPICTEAM
C472 PONS ROBLEDO DANI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M +EPICTEAM
C119 PORTERO MONTESINOS DAVID VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C128 PRATS SEGUI FRANCESC VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C124 PRATS UREĐA ADRIA ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M INDEPENDENT
C127 PRATS UREĐA FRANCESC CADET MASCUL═ CURSA CADET 2200 M INDEPENDENT
C260 PRIETO RODRIGUEZ ANA MARIA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C390 PUJADAS MATEU JAUME MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C564 PUJADAS TORNER JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C408 PUJOL MATEO IVAN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS.CAT
C558 PUJOL MATEO JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M LOLIS MOLA
C175 QUAGLIA GIOSEF VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M HERMES PEGASO
C364 RACIONERO MELGUIZO ALBERTO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C139 RAMOS PEREZ JAVIER VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M MONODEBURRA
C416 RASTROLLO MENDEZ FRANCESC MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB TRIATLO SABADELL
C651 RAZEVA ANASTASIA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C694 RECA NAVARRETE LOLI S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C506 REINA FERN┴NDEZ JOSE VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CN JEREZ
C253 REINA GARCIA MONTSERRAT VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M FONDISTES LA LLAGOSTA
C634 REPISO ROVIRA JOSEP ANTONI MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C183 RETAMERO VINUESA JOS╔ MARIA VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C637 REYES MORENO RAFA VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS.CAT
C313 RICO MARTINEZ YOLANDA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C132 RIOSALIDO DIAZ ALBERT VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C596 RIUS HERNANDEZ CAROLINA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M BEYOND BCN
C567 RIVAS GIL SERGIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M SAMARIA
C16 RIVAS ROPERO MARY CARMEN VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M WE LOVE MOUNTAIN POLINY└
C529 RODAS MART═N MIQUEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M MASQUES SANT ANDREU
C30 RODRIGUEZ BARRAGAN TONI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M MINDUNDIS TEAM
C61 RODRIGUEZ CHARLES JESUS S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M NOESTAMOSTANMAL#
C534 RODR═GUEZ FERN┴NDEZ IRENE ALEV═ FEMEN═ CURSA ALEV═ 700 M BALONMANO POLINYA
C49 RODRIGUEZ HERNANDEZ FELIPE VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C386 RODRIGUEZ JIMENEZ MANUEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CHAKOTAN TEAM RUNNERS
C618 RODRIGUEZ MARTINEZ SONIA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M
C365 RODRIGUEZ MOLINA EVA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M DIMENSION3
C441 RODR═GUEZ PALET JUAN CARLOS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M SPORTRONDA
C419 RODR═GUEZ ROSA RA┌L VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CE MEDITERANI
C537 ROIG GARRIGA QUIM VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUN4FUN
C112 ROLDAN BURITICA MANUEL IGNACIO MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C41 ROLD┴N SANCHO MAR VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C695 ROMERA IBAĐEZ JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C50 ROMERA ORTILLES ESTEBAN S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M KM+KM
C159 ROMERO CERVANTES ALBERT INFANTIL MASCUL═ CURSA INFANTIL 1300 M
C158 ROMERO CERVANTES RUB╔N INFANTIL MASCUL═ CURSA INFANTIL 1300 M
C334 ROMERO GONZ┴LEZ JESSICA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M A4ELKM
C335 ROMERO GONZALEZ VANESA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M A4ELKM
C414 ROMERO MUĐOZ RA▄L VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C524 ROMERO PERALBO SADURN═ MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M LLORET LA SELVA
C355 RONDËN HERRERIAS PEDRO VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RONDON-BIKE-LIFE
C40 ROSA HERAS RA┌L S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C745 ROSALES LOPEZ ANDREA INFANTIL FEMEN═ CURSA INFANTIL 1300 M INDEPENDENT
C133 ROSDEVALL VILLARREAL SEBASTI└ VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C339 ROURA CATAFAL TONI MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CAN TĎFUL RUNNERS
C340 ROURA LLERDA MONTSE S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M CAN TĎFUL RUNNERS
C314 ROVIRA CORNELLA ARNAU S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C643 RUIZ ROSA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C515 RUIZ C┴RDENAS JUAN JOS╔ S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M Y DESPUES VERMUT
C598 RUIZ CASAJUANA D═DAC S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M DUO FITNESS
C103 RUIZ ROMAN TONI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB TRIATLO SABADELL
C238 RUIZ RUIZ RAFA VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M BIKE RUN SENTMENAT
C290 RUIZ-CASTELLANOS PENA JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC CALDERI
C358 SAEZ ALBA OACAR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M KARAKOLILLO┤S TEAM
C705 SAEZ FONTARNAU DAVID VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB TRIATLO SABADELL
C317 SAIZ DIEZ ANGEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C153 SALVATIERRA GËMEZ YOLANDA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M L┤AIRE
C597 SANCHEZ FRAN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINYA
C244 S┴NCHEZ CARMONA SANDRA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C685 SANCHEZ DIEGO MARC ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M BALONMANO POLINYA
C736 SANCHEZ ESPINOSA JUAN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C590 S└NCHEZ J═MENEZ JOAN VALENT═ VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C325 S┴NCHEZ P╔REZ ALFONSO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C150 SANCHEZ PINTOR MARY CARME VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M DRUB═
C549 S┴NCHEZ SERRANO MAR═A SAN PEDRO VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C492 SANS TRULLAS MARIA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M RUN4FUN
C95 SANTIAGO DANIEL VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C182 SANTIN COT JOSEP M¬ VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CEC
C572 SANTOS LAMA MANUELA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M MONRUNNERS
C31 SARO SARO H╔CTOR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C609 SAULA MONTAĐ┴ JAUME VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C176 SAURA RICARDO MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M HERMES PEGASO
C102 SERRA MOYA ESTEVE S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB NATACIO SABADELL
C277 SERRANO GARRIDO JOSE MASTER MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC PALAU
C617 SERRANO MOLERO JORDI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M TRI2WIN
C293 SERRANO VILLALBA TONI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M C. HALCONES PEREGRINOS
C632 SILVA JOSE S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C423 SISO CUADRADO GERARD S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C520 SOL└ SOL└ XAVI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C341 SOLER DEL └GUILA JOSEP S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CAN TĎFUL RUNNERS
C267 SORIANO MEDINA JOAQUIM VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ATLETIC CALDERI
C342 SUILS PEREZ PAU JUVENIL MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CAN TĎFUL RUNNERS
C122 SUĐ╔ AGUILERA CESAR VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M NEXIA
C129 SURINYACH CABRERA JOSEP VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M MADTEAM
C275 SURINYACH CLAVERIA JOEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C237 TALAVERA MOLINA CHARO S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C35 TENORIO ALVAREZ DAVID S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C250 TOMASA BORRELLAS XAVIER VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C13 TORREJON GARCIA DANIEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M WE LOVE MOUNTAIN POLINY└
C440 TORRES CORTES MARTA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M RUN4FUN
C605 TORT FELIU LLUIS S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M SEGURARTIC-CATALANA OCCIDENTE
C662 TROBOS ANDRES S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C171 TRUJILLO EXPOSITO PABLO INFANTIL MASCUL═ CURSA INFANTIL 1300 M BALONMANO POLINYA
C688 URIOS RUIZ SUSANNA VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C17 URPINA VIDAL ELISABET S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M WE LOVE MOUNTAIN POLINY└
C166 VALADEZ GUTI╔RREZ JOSU╔ S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CORREDORS POLINY└
C477 VALDUVIECO RUIZ IZASKUN S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M ITRIATLETES SOLIDARIS
C85 VALLEDOR RA┌L VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C680 VALLESPIN BENITEZ JORDI VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C503 VALLS POZO RAUL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M
C664 VARGAS ESTEVEZ JOS╔ LUIS S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C481 VARONA ┴LVAREZ SARAY S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C700 VAZQUEZ CATALAN FELIX VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C733 V┴ZQUEZ PASTOR ALEIX ALEV═ MASCUL═ CURSA ALEV═ 700 M HANDBOL POLINY└
C458 VENTOSA LLOPART ORIOL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C306 VERA BARBERA MĎNICA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C312 VERA RIBERA JOSE LUIS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING VIGIA
C337 VERGARA CONDE TONI S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M A4ELKM
C541 VIDAL GARCIA SERGIO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CLUB ESP═RITU TORDERA
C728 VIERA ALBERTO S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M RUNNING FRANQUESES
C701 VILAPLANA SILVA JOAN INFANTIL MASCUL═ CURSA INFANTIL 1300 M BALONMANO POLINYA
C147 VILARDEBO GRAU JOAN VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C152 VILARDELL CARLES S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M CENTRE FISIOTER└PIA POLINY└
C91 VILASECA CAMPS DELF═ S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C6 VILLA ROMERO JESUS VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M FONDISTES LA LLAGOSTA
C675 VILLACAMPA LAVALLE LALI VETER└ FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M BEER RUNNERS BARCELONA
C690 VILLARREAL ALVAREZ RA┌L VETER└ MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M INDEPENDENT
C568 VIZCAINO HERNANDEZ SAMARA S╚NIOR FEMEN═ CURSA GRAN 10000 M SAMARIA
C656 XARAU PEREZ MIQUEL S╚NIOR MASCUL═ CURSA GRAN 10000 M FONTCARRERO

Per qualsevol reclamaciˇ envieu un mail a cursappolinya@automatictime.net indicant el I.I. (identificador d'inscripciˇ).

L'identificador de inscripciˇ NO ES EL DORSAL.

Inscrits per cursa

M F TOTAL
CURSA ALEV═ 26 18 44
CURSA INFANTIL 11 5 16
CURSA CADET 7 1 8
CURSA GRAN 402 110 512
TOTAL 446 134 580