PUJADA AL ROS 37ª CURSA POPULAR CASAL FAMILIAR VILADECAVALLS 2017

Relació de participants
 
I.I. Dorsal Cognoms Nom Categoria Cursa Club Talla samarreta
C372 153 ABETI RICARDO NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C322 141 ACEDO RAMONET SERGI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M MATXACUCA
C61 37 AGUIRRE RIVILLA CHEMA NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT S/XS
C70 242 ALARCON GARCIA CLAUDIA INFANTIL FEMENÍ ALE-INF 2000 M INDEPENDENT
C394 219 ALARCÓN ROMÁN RICARD JUVENIL MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C93 60 ALBERICH ALSIUS ROSA NACUDES DEL 1978 AL 1987 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C467 338 ALBIAC MARTELLS MARTINA BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M INDEPENDENT
C469 237 ALBIAC MARTELLS PAU CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C454 282 ALES REYES ALBERT INFANTIL MASCULÍ ALE-INF 2000 M ESCOLA ROSELLA
C44 21 ALOY CALAF XAVIER NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M AE ULLASTRELL L
C8 8 ALTIMIRAS MARTÍNEZ CLAIRE NASCUDES DEL 1958 AL 1967 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ M
C69 44 ÁLVAREZ MORALES JESÚS NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENÇ M
C122 76 AMATE NARVAEZ NOELIA NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M CF VILADECAVALLS M
C105 66 ANGLES SANCHEZ XAVI NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT L
C396 156 ANGUITA GARCIA ANTONIO NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M MOYA TEAM
C377 323 ANGUITA SOLE GISELA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M
C3 4 ARDERIU MARTINEZ RICARD NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M ESPORTISTES.CAT L
C403 159 ARRABAL PASCUAL CRISTINA NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M CÓRRERE A GELIDA
C98 63 ARRIAGA MUÑOZ OSCAR NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT L
C470 182 AUBERT TORRENTS LAIA NACUDES DEL 1978 AL 1987 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M ETFEM
C455 177 AVELLANEDA LÓPEZ CÉSAR NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CF VILADECAVALLS
C452 176 AVILÉS CASTAÑO SHEILA NASCUDES DEL 1988 AL 1999 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M BUFF PRO TEAM
C197 97 AZNAL MOZAS CARLOS NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M EQUIP GRÈVOL
C461 178 AZOR ORTEGA JESUS NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M KALENJI TEAM
C94 248 BALLESTA HERENCIA DIDAC ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M KAMES KIDS
C166 3 BALLESTEROS ROSA CARME NASCUDES DEL 1958 AL 1967 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M CIESC DOMINGO CATALAN
C399 222 BARAKAT MARQUÉS NABIL JUVENIL MASCULÍ MINI CURSA 3500 M CAN TRIES
C66 41 BARBANCHO MARMOL ESTEBAN NASCUTS AL 1957 O ABANS MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ L
C282 125 BARREU LANUZA ARTURO NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C476 238 BARROSO RODRIGUEZ IVETTE CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C398 221 BARTOLOMÉ LAIA JUVENIL FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C357 319 BENAVENTE VALLBE MAIA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C13 9 BENAVIDES LOPEZ ALBERTO NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ M
C57 33 BERNAD MARCOS JOSEP ORIOL NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT L
C104 292 BERNET SANCHEZ MARC PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M
C385 274 BESORA CAZORLA IRENE ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M ROCBLANC
C386 275 BESORA CAZORLA MARTA INFANTIL FEMENÍ ALE-INF 2000 M IES VILADECAVALLS
C173 297 BLASCO BARRERA ALEIX PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M
C174 298 BLASCO BARRERA IVETTE PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M
C299 130 BLASCO RODRÍGUEZ MARIO NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C462 234 BRETONES TORRES HUG CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C450 175 BRUGUERAS FREIXA MARC NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M EL QUE DIU QUE NO CORRE
C298 129 BUÑESCH NAVARRO ANGEL NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CF VILADECAVALLS
C361 268 BUÑESCH SERRA ADA INFANTIL FEMENÍ ALE-INF 2000 M INDEPENDENT
C359 213 BUÑESCH SERRA ONA CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C190 94 BURGOS RUZ TRANSITO NASCUDES AL 1957 O ABANS FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M MATINERS TEAM
C276 311 CABALLERO COMBALIA ONA BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M CENA
C277 312 CABALLERO COMBALIA PAU PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M CENA
C35 15 CABALLERO DEL POZO JOAN NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CLUB NATACIÓ TERRASSA
C63 39 CABALLERO DEL POZO SERGI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CLUB NATACIÓ TERRASSA L
C374 216 CABALLERO GIL ELOI JUVENIL MASCULÍ MINI CURSA 3500 M IES VILADECAVALLS
C182 91 CABELLO DELGADO JUANFRANCISCO NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C9 241 CALLEJA BAÑOS CLAUDIA ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M ESCOLA ROSELLA
C12 289 CALLEJA BAÑOS HECTOR PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ESCOLA ROSELLA
C78 47 CALLEJA CRUZ DANIEL NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C106 250 CAÑADA RUIZ ALEX ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M KAMES KIDS
C113 70 CANALEJO ALBERTO NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C262 192 CANO OVIEDO LAURA ADULTS FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C178 301 CAPEL ARCOS MICHELLE PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M
C320 205 CARNÉ PLANDOLIT ESTER CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M
C319 204 CARNÉ PLANDOLIT SERGI JUVENIL MASCULÍ MINI CURSA 3500 M
C321 206 CARNÉ PLANDOLIT XAVI CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M
C354 150 CARPINTERO CORTÉS FABIAN NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C335 317 CARRASCO HERRAIZ BERTA BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C406 161 CARRO MARTINEZ JESUS NASCUTS AL 1957 O ABANS MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M REQUEJO DE LA VEGA
C353 149 CASTELLANO GARCIA JOSE ANTONIO NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C32 13 CASTELLS ARITZETA POL NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C62 38 CASTILLEJO BARRERA ANTONIO NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ L
C272 308 CESPEDES COLLADO BLANCA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C273 309 CESPEDES COLLADO NACHO BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C264 121 CESPEDES HERRADOR LEO NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CASAL FAMILIAR VILADECAVALLS
C42 20 CHECA SIERRA MARIA NASCUDES DEL 1958 AL 1967 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ M
C447 172 CIMA GARRIGA BERNAT NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C83 51 CLARÀ IGLESIAS RICARD NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M MOBARSANT XL/XXL
C266 193 CORBERA GARCIA SANDRA ADULTS FEMENÍ MINI CURSA 3500 M TOTS SOM EL CASAL!
C87 55 CORONEL MIQUEL NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M ORIVIP TEAM NORDIC WALKING S/XS
C457 231 CRUZ NAVARRO INGRID CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C249 116 CRUZ RASTROJO MIQUEL NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C71 45 DE LA FUENTE JORDA JORDI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT L
C401 157 DE MIGUEL RAMIREZ CARLOS NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M MOYA TEAM
C6 6 DE SAN EUSEBIO HERNANDEZ DOMINGO NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ M
C449 174 DE VEGA RUBIO ANABEL NASCUDES DEL 1988 AL 1999 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M ULLETS
C5 240 DEL VALLE MONTERO AXEL ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M ESCOLA ROSELLA
C226 105 DELGADO PLAZA MARIA JOSE NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M MATINERS TEAM
C128 80 DELTOR ALBERT NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M TRI+9 L
C284 196 DEVANT CEREZO ADRIANA JUVENIL FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C312 202 DEVANT CEREZO DAVID CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C88 56 DOLDO VITTORIA NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M ORIVIP TEAM NORDIC WALKING S/XS
C134 184 DOMINGO GÜELL EUGENIA CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M IES VILADECAVALLS
C418 163 DOMINGUEZ MENDOZA VANESA NACUDES DEL 1978 AL 1987 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C448 173 DRAC ESTEBAN DAVID NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M KALENJI TEAM
C419 277 DURAN SANS NIL INFANTIL MASCULÍ ALE-INF 2000 M ROSELLA
C379 271 ESTAUN BONET ANNA ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M ROSELLA
C378 324 ESTAUN BONET IVETTE PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C281 195 FÀBREGUES GARCIA ANNA ADULTS FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C97 62 FÀBREGUES GARCÍA PERE NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CF VILADECAVALLS
C360 321 FABREGUES ZBIERSKA ALEXANDER PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C358 320 FABREGUES ZBIERSKA JANA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C415 332 FARRE MOZAS POL PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C349 210 FERNANDEZ AMATE GEORGINA CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M IES VILADECAVALLS
C412 330 FERNANDEZ BARRERA ERIC BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M INDEPENDENT
C430 336 FERNANDEZ BARRERA POL PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M
C315 138 FERNÁNDEZ CÁMBARA LAURA NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M PENYA FONDISTES BADALONA
C242 189 FERNÁNDEZ MARTÍNEZ BERTA JUVENIL FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C411 223 FERNANDEZ ORTEGA JUDIT CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C82 50 FERRAN POLO SERGI NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M DIABETIC ULTRA RUNNER
C408 328 FERRER ARNAU BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M INDEPENDENT
C373 154 FERRER LLUIS NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C409 329 FERRER ORIOL BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M INDEPENDENT
C231 109 FERRER DOMINGUEZ LIDIA NACUDES DEL 1978 AL 1987 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C116 73 FERRER MORALES JAUME NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CF VILADECAVALLS L
C228 107 FLORENTIN PEREZ JOSE ANTONIO NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ
C67 42 FORTE NOVELLA PEP NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT M
C60 36 FOZ CRESPI ORIOL NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M A.E.G. M
C311 136 FRAILE GOMAR ELENA NACUDES DEL 1978 AL 1987 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M CF VILADECAVALLS
C308 315 GALCERAN MIR MARTI BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M CF VILADECAVALLS
C307 314 GALCERAN MIR RAMON PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M CF VILADECAVALLS
C183 92 GALLEGO GALLARDO JORID NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M EGARAMOSENAIRE
C465 179 GAMISANS CARBONELL QUERALT NASCUDES DEL 1988 AL 1999 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M CF VILADECAVALLS
C111 69 GARCÍA CARRASCO ADRIÁN NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT XL/XXL
C410 162 GARCIA DIAZ JAUME NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C234 110 GARCIA GÁZQUEZ CARLES NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C45 22 GARCÍA IGLESIAS GERARD NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ
C152 88 GARCIA LIZANDRA CARLES NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C48 25 GARCÍA MONTÓN JOSE NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M TRAIL MONTPEDRÓS L
C50 290 GARCÍA MUÑOZ IERAI BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M INDEPENDENT
C76 46 GARCIA SALADO SANDRA NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M IRWL
C201 99 GARCIA SANCHEZ RUBEN NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M NEMRAPID RUNNING CLUB
C471 284 GARCIA VALENCIANO BIEL ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M INDEPENDENT
C51 27 GARZA JUAN NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT S/XS
C52 28 GIMENEZ MARTIN FERRAN NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT M
C424 164 GIRALT TORRES JOSPE NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M LA MOLA T´ESPERA
C195 303 GOMEZ LORES ERIC PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C196 256 GOMEZ LORES LAURA INFANTIL FEMENÍ ALE-INF 2000 M IES VILADECAVALLS
C269 124 GÓMEZ OSUNA FRANCISCO NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C428 279 GONZALEZ BALLESTEROS NIL INFANTIL MASCULÍ ALE-INF 2000 M KAMES KIDS
C227 106 GONZÁLEZ CASTILLO JORDI NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C172 255 GONZALEZ PRIEGO ANNA ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M CLUB KAMESKIDS
C170 296 GONZALEZ PRIEGO NORA BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M CLUB KAMESKIDS
C313 137 GOYARD PIERRE NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ
C268 123 GRAELLS PLANAS MARC NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M PANTAURELLS TERRASSA
C154 294 GUAMIS COLLADO GERARD PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C155 295 GUAMIS COLLADO XAVIER PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C109 67 GUARCH CUADRADO DAVID NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M RUNNERS DEL BERGADA M
C110 68 GUARCH PUIG EUGENI NASCUTS AL 1957 O ABANS MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M RUNNERS DEL BERGADA M
C350 148 GUARINO TIRADO ALBERTO NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M A POR EL RAAAAAFAA
C236 112 GUERRA LOJA FERNANDO NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M
C123 77 GUIMERÀ MULLOR EVA NACUDES DEL 1978 AL 1987 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT S/XS
C92 59 HERRAIZ MATAS ADELA NASCUDES DEL 1958 AL 1967 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M CLUB EXCURSIONISTA ESPARREGUERA M
C334 143 HERRAIZ PEREZ ELENA NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M
C117 74 HIDALGO LINARES SANDRA NACUDES DEL 1978 AL 1987 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M CF VILADECAVALLS M
C324 266 IBARGÜENGOITIA BERTRAN DIEGO ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M ESCOLA ROSELLA
C325 316 IBARGÜENGOITIA BERTRAN ETHAN BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ESCOLA ROSELLA
C441 228 ISERN SÀNCHEZ LLUÍS JUVENIL MASCULÍ MINI CURSA 3500 M ISERN
C114 71 JÁNDULA FRANCISCO NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C126 253 JÁNDULA RUIZ FRANCESC XAVIER ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M INDEPENDENT
C184 187 JANÉ MEDRÁN JORDI ADULTS MASCULÍ MINI CURSA 3500 M KAMES KIDS
C382 327 LARIÑAO ABAD MIGUEL PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C381 326 LARIÑO ABAD JANA BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M
C84 53 LIESA CABRERO MANEL NASCUTS AL 1957 O ABANS MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M MOBARSANT L
C85 52 LIESA HERNÁNDEZ DAVID NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M MOBARSANT M
C192 95 LIÉTOR ZAGUIRRE MANU NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M LOSMARTESCONDIOS
C232 306 LLAMAS MORALES IKER BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M TEAM SPORT SPIRIT
C275 263 LLOBET CADAFALCH MIREIA ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M ROSELLA
C72 243 LLOBET CADAFALCH ROGER INFANTIL MASCULÍ ALE-INF 2000 M
C384 273 LLOBET SALMERON JAN ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M
C115 72 LLOBET SOLANELLAS MARTÍ NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT L
C458 283 LLONCH DAVI PAU INFANTIL MASCULÍ ALE-INF 2000 M ESCOLA ROSELLA
C414 276 LLONCH FERNANDEZ XAVIER ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M IES VILADECAVALLS
C256 119 LLORDELLA PUIG MARIA NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M FAMÍLIA MORROS LLORDELLA
C331 207 LLOVERAS ROSALES JÚLIA JUVENIL FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C300 131 LÓPEZ XAVI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C333 208 LÓPEZ GUERRA PAULA JUVENIL FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C239 2 LÓPEZ MAZORRIAGA ARNAU NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A. MANRESA
C95 61 LÓPEZ PADILLO JOSÉ NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M RUNPARADIS
C198 188 LOPEZ SOLE DANI ADULTS MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C459 232 LOSADA MIQUEL CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M
C210 100 LOZANO BAILEN LAURA NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M
C135 83 LOZANO BAILÉN LOURDES NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C121 252 LOZANO HIDALGO IVET ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M INDEPENDENT
C64 40 LUCIA OLIVERAS JORDI NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M RUNNERS ST ADRIA M
C427 278 LUQUE ALVAREZ CARLA INFANTIL FEMENÍ ALE-INF 2000 M
C344 145 MAGAÑA CODINAS ENRIC NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M PANTAURELLS TERRASSA
C90 57 MAILLO LOPEZ PEDRO NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT L
C453 230 MAIQUES GARCIA IVET CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M IES VILADECAVALLS
C310 135 MARCOS IVAN NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C56 32 MARCOS PEREA MARIA TERESA NASCUDES DEL 1958 AL 1967 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M A.E.ALTIPLA M
C289 127 MARIN GARCIA NICOLAS NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C157 89 MARTÍ CASAS DANIEL NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M FINISHER TRAIL TEAM
C395 220 MARTÍ GUILLÉN ORIOL CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C356 318 MARTI PASCUAL ADAM PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C125 79 MARTÍN GARCÍA ELENA NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M CORREDORS.CAT S/XS
C479 287 MARTÍN TURU ANA INFANTIL FEMENÍ ALE-INF 2000 M IES VILADECAVALLS
C270 262 MARTIN VILCHES GABRIEL ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M ROSELLA
C80 49 MARTINEZ CABALLERO DAVID NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M +QRUNNING XL/XXL
C296 199 MARTÍNEZ GARRIDO MIRANDA CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C261 120 MARTÍNEZ ROMERO JUAN ANTONIO NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C214 260 MARTINEZ YAÑEZ NARCIS ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M ROSELLA
C213 259 MARTINEZ YAÑEZ PAU INFANTIL MASCULÍ ALE-INF 2000 M ROSELLA
C7 7 MASIP MASIP MIGUEL RAMÓN NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ L
C342 209 MATARIN RODRIGUEZ CARLA CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C388 155 MATEU SORIANO JORDI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CXC
C46 23 MAZÓN GODINO LARA NACUDES DEL 1978 AL 1987 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ M
C393 218 MELERO SÁNCHEZ PERE ADULTS MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C416 224 MELGAR RAMÍREZ LAURA CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C431 281 MIGUEL COLLADO POL ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M ROSELLA
C432 337 MIGUEL COLLADO QUERALT BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C75 246 MIQUEL FOLCH ARNAU ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M CF VILADECAVALLS
C74 245 MIQUEL FOLCH MARTINA INFANTIL FEMENÍ ALE-INF 2000 M CF VILADECAVALLS
C38 18 MIRALDA SELLARÉS QUIM NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CLUB FUTBOL VETERANS GUARDIOLA L
C54 30 MIRANDA PAQUI NACUDES DEL 1978 AL 1987 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT S/XS
C79 48 MIRANDA CAZCARRO RAMON NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CF VILADECAVALLS M
C303 200 MIRÓ CARDELLACH JOAN CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C351 211 MIRO GARCIA GEMMA ADULTS FEMENÍ MINI CURSA 3500 M TOTS SOM EL CASAL!
C305 132 MIRÓ GARCIA JORDI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C119 75 MOIX CAMPDELACREU CARLES NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT L
C118 251 MOIX JURADO PAULA ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M KAMES KIDS
C177 300 MONDEJAR CAMPON LIA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M
C175 345 MONDEJAR CAMPON LUCAS PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M
C200 98 MONDEJAR ESPINOSA DAVID NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C271 307 MONDEJAR GARCIA IKER PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C468 181 MONTANER MANGAS CLAUSTRE NASCUDES DEL 1988 AL 1999 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M ETFEM
C421 225 MONTES JOAN CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C422 226 MONTES SARA JUVENIL FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C383 272 MORAL MONELL ALEX ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M CLUB KAMESKIDS
C187 93 MORALES CLOP RAFA NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C186 302 MORALES ORTEGA ELSA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M INDEPENDENT
C255 118 MORROS DUBÉ JORDI NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M FAMÍLIA MORROS LLORDELLA
C258 191 MORROS LLORDELLA ALBA JUVENIL FEMENÍ MINI CURSA 3500 M FAMÍLIA MORROS LLORDELLA
C337 267 MORROS LLORDELLA BERTA ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M ROSELLA
C257 117 MORROS LLORDELLA ORIOL NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M FAMÍLIA MORROS LLORDELLA
C274 310 MOYA LLONCH MIREIA BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C244 114 MUÑOZ BUJAN JOSE LUIS NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C212 101 MUÑOZ LA TORRE OSCAR NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C F VILADECAVALLS
C49 26 MUÑOZ RODRÍGUEZ JÈSSICA NACUDES DEL 1978 AL 1987 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M TRAIL MONTPEDRÓS M
C309 134 NIETO PIÑERO JORDI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CXC
C36 16 OJEDA GALINDO MIGUEL NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT XL/XXL
C464 236 OLMO VALENZUELA CARLA CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C463 235 OLMO VALENZUELA MARCOS CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C425 334 ORDOÑEZ MUNJE CARLA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C17 10 ORTEGA MORENO FRANCISCO NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ L
C77 247 OSUNA GARCIA BRUNO INFANTIL MASCULÍ ALE-INF 2000 M ESCOLA ROC BLANC
C443 168 PADRÓ BLASI SERGI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M PANTAURELLS TERRASSA
C216 102 PADROS CORNELLAS MARC NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C153 293 PALACIOS LAO BLANCA BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C73 244 PALACIOS LAO GUILLEM INFANTIL MASCULÍ ALE-INF 2000 M
C291 264 PARERA MIRO AINA INFANTIL FEMENÍ ALE-INF 2000 M IES VILADECAVALLS
C292 265 PARERA MIRO JANA ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M ROSELLA
C293 313 PARERA MIRO MARTINA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C365 322 PARTERA DOMINGUEZ NICOLAS PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ESCOLA ROSELLA
C446 171 PAVON MONTOLIU OCTAVI NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C215 261 PERE TORRES SERGI INFANTIL MASCULÍ ALE-INF 2000 M
C404 160 PÉREZ CALZADA JUAN PEDRO NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ
C295 198 PÉREZ FIESTAS PAULA JUVENIL FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C145 86 PÉREZ GUERRERO CARLOS NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ
C238 113 PEREZ GUILLEN TONI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C329 142 PÉREZ LLOPART SEVER NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C375 269 PEREZ VALL ARNAU INFANTIL MASCULÍ ALE-INF 2000 M
C376 270 PEREZ VALL MAR ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M ROSELLA
C294 197 PIÑEIRO GAVIN SILVIA CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C4 5 PIQUÉ LACASA JORDI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CANICROSS M
C280 194 PONS AROZTEGUI MIQUEL ADULTS MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C380 325 PONS FABREGUES CESC BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C208 258 PORRES BACIERO JORDI INFANTIL MASCULÍ ALE-INF 2000 M ROSELLA
C140 185 PORTAÑA CASTRO MARIA CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C141 85 PORTAÑA CHALAR JOAN NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C265 122 PUEYO AYRA FERRAN NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M TOTS SOM EL CASAL!
C317 203 PUEYO CORBERA FERRAN CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M TOTS SOM EL CASAL!
C417 333 PUEYO CORBERA JOAN PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M TOTS SOM EL CASAL!
C451 229 PUEYO CORBERA PAU CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M TOTS SOM EL CASAL!
C245 115 PUJOL SORIANO MANEL NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C37 17 PUYO FORNIELES BARBARA NACUDES DEL 1978 AL 1987 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT M
C426 335 QUIÑONES AMATE IVET BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M KAMES KIDS
C124 78 RAMIREZ DIAZ ALICIA NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C58 34 RAMIREZ GALERA LINO NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT L
C225 104 RIBELL GIRBAU ANTONIO NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M MARINERA TEAM
C55 31 ROCA ENRIC NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT M
C306 133 ROCA CLUSSELLES MARTÍ NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C304 201 ROCA DURAN BIEL CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C389 217 ROCA DURAN NIL CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M CDT HOCKEY
C53 29 RODRIGUEZ MILLAN DANIEL NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT S/XS
C444 169 RODRIGUEZ SANCHEZ MANEL NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C445 170 ROMERA GARCÍA MANEL NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CLUB NATACIÓ TERRASSA
C472 285 ROMERO TORRES PAULA INFANTIL FEMENÍ ALE-INF 2000 M INDEPENDENT
C474 286 ROMERO TORRES ROGER ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M INDEPENDENT
C352 212 ROY SALGUERO MARIA JUVENIL FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C318 140 ROYO PICH JOSEP NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C369 152 RUIZ JOYANES LUCIA NASCUDES DEL 1958 AL 1967 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M TEAM SPORT SPIRIT
C429 280 RUIZ NAHARRO ANNA WANG ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M KAMES KIDS
C460 233 RUIZ NAHORRA ALBA CADET FEMENÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C368 215 SAAF SAN ROMAN YANIS CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M IES VILADECAVALLS
C413 331 SABATER GARCIA NIOBE BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C33 14 SABATER MORALES BRUNO NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C224 103 SALDAÑA DURAN JOAQUIN NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CLUB EXCURSIONISTA ESPARREGUERA
C102 65 SALVADOR CHINCHILLA RUTH NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENÇ
C81 291 SALVADOR EDO ROC PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M INDEPENDENT
C34 183 SALVADOR VENS JORDI ADULTS MASCULÍ MINI CURSA 3500 M UNIÓ ATLÉTICA TERRASSA M
C149 87 SANCHEZ GALAN DAVID NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C243 190 SÁNCHEZ GONELL GERARD CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C158 186 SÀNCHEZ MIRANDA GERMÀN CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M UNIÓ ATLÉTICA TERRASSA
C159 254 SÀNCHEZ MIRANDA MARÍA INFANTIL FEMENÍ ALE-INF 2000 M UNIÓ ATLÉTICA TERRASSA
C229 108 SANCHÍS MARTÍNEZ RAFEL NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M
C130 82 SATORRAS RAMIREZ CARLES NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT L
C347 146 SEKULA LUKAS NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C442 167 SELLARES OLIVERAS VICENÇ NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M TERRARUNERS
C235 111 SELLARÈS VILALTA ORIOL NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M ESCOLA PIA TERRASSA
C341 144 SERENO VIÑA JORDI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C41 19 SERRA GIRÓ JESÚS NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ
C440 227 SERRA SUCARRATS ABEL JUVENIL MASCULÍ MINI CURSA 3500 M CLUB NATACIÓ TERRASSA
C290 128 SERRANO GARCIA CARLOTA NASCUDES DEL 1988 AL 1999 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M C.M. SIGUEME
C18 11 SERRANO GRANADOS CATI NASCUDES DEL 1958 AL 1967 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ M
C19 12 SERRANO GRANADOS ENCARNI NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M CE PENEDES COSTA DAURADA
C86 54 SINADINOS CHRIS NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C103 249 SOLER BOADA BIEL ALEVÍ MASCULÍ ALE-INF 2000 M
C207 257 SOLER BOADA XENIA ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M
C206 305 SUBIAS SANZ GUILLEM PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ROSELLA
C199 304 SUST HLUSIAK KILIAN PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M INDEPENDENT
C434 165 TALENS ARTIGUES JAVI NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C1 239 TARRES MERINO CARLA ALEVÍ FEMENÍ ALE-INF 2000 M ESCOLA ROSELLA
C2 339 TARRES MERINO PAULA BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M ESCOLA ROSELLA
C68 43 TILLO BAGES JOSEP MARIA NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ M
C179 90 TIRADO SANCHEZ M. EUGENIA NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C129 81 TOLEDO AGUILERA JOSE NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT M
C402 158 TORT FELIU LLUIS NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M J.A MONTCADA
C176 299 TOSET FORCADA EMMA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 1000 M
C287 126 TOSET GILABERT JORDI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C47 24 TREPAT MUÑOZ TONI NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.A.GAVÀ M
C364 214 TRULLÀS TORRES MARC CADET MASCULÍ MINI CURSA 3500 M INDEPENDENT
C59 35 TRULLAS TORRES PAU NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.F.VILADECAVALLS S/XS
C99 64 UCEDA CINTAS ALEX NASCUTS DEL 1988 AL 1999 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT L
C194 96 ULISES VALERA REYNA VALERA NACUDES DEL 1978 AL 1987 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C439 166 URPINELL TORREBADELLA CARLES NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M AE ULLASTRELL
C91 58 VARGAS MARTINEZ SONIA NASCUDES DEL 1968 AL 1977 FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M CLUB EXCURSIONISTA ESPARREGUERA M
C362 151 VERGARA VIDAL ISABEL NASCUDES AL 1957 O ABANS FEMENÍ CURSA GRAN 13000 M TEAM SPORT SPIRIT
C466 180 VIDAL JUAN MARC NASCUTS DEL 1978 AL 1987 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M INDEPENDENT
C348 147 VIDAL RODRIGUEZ ALEX NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M CXC
C136 84 VILASECA GESTEIRO PEDRO JUAN NASCUTS DEL 1958 AL 1967 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M C.M. SIGUEME
C316 139 VIZCAINO NAVARRO SERGI NASCUTS DEL 1968 AL 1977 MASCULÍ CURSA GRAN 13000 M PENYA FONDISTES BADALONA

Per qualsevol reclamació envieu un mail a cpviladecavalls@automatictime.net indicant el I.I. (identificador de inscripció).

L'identificador d'inscripció NO ES EL DORSAL.

Inscrits per cursa

M F TOTAL
PRE-BENJAMÍ I BENJAMÍ 30 22 52
ALE-INF 26 23 49
MINI CURSA 28 28 56
CURSA GRAN 139 42 181
TOTAL 223 115 338